BAŞKAN KOÇ,GAZİLER GÜNÜNÜ KUTLADI
       Doğanhisar Belediye Başkanı Abdullah KOÇ, vatan sevdalıları olan Gazilerin yılın her anında anılmaları gerektiğini söyledi.
     19 Eylül Gaziler Günü nedeniyle yazılı bir açıklama yapan Başkan KOÇ, gazilerin, iftihar edilecek bir fedakarlıkla, yaşadığımız topraklara göz dikmiş hainlere aman vermediklerini belirterek, “Üstlendikleri vatan görevi esnasında, girmiş oldukları mücadelelerden ’’Gazilik’’ ünvanıyla ayrılan kahramanların, mümtaz ve muhterem anıları hiçbir zaman akıllardan ve gönüllerden çıkmayacaktır. Geçmişteki mücadeleleriyle bölücü ve yıkıcı mihraklara göz açtırmayan vatan sevdalılarını, yılın her anında ve gününde, saygı, minnet ve şükranla anmak en başta gelen milli ve manevi bir görevdir. İftihar edilecek bir fedakarlıkla, yaşadığımız topraklara göz dikmiş hainlere aman vermeyen, canlarından dahi vazgeçmeyi göze almış olan gazilerimizle ne kadar övünsek azdır” dedi.
Başkan KOÇ, açıklamasında şunları söyledi: “Bilinmelidir ki bugün bölünmeye giden tehlikeli sürecin, dün ve bugün yapılan vatan mücadelelerinin mehabetini asla kaybettirmeye gücü yetmeyecektir. Hali hazırda, aralarında bir uzvundan mahrum olarak hayatlarını sürdüren birçok vatan evladıyla birlikte, vefanın, cesaretin ve kararlılığın timsali olan gazilerimizin bu müstesna gününü kutluyor, vefat edenlere Allah’tan rahmet dilerken hayatta olanların hepsine sağlık, mutluluk ve huzur dolu bir ömür diliyorum.
 
BİZİ TAKİP EDİN